Multiselect Dropdown (1.2.4) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Attribute
tr: Nitelik

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Breakpoint
tr: Kırılma noktası
