Multisite Manager Tool (1.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Save
is: Vista

en: Site name
is: Nafn vefs

en: About
is: Um

en: Database configuration
is: Gagnagrunnsstillingar
