Multisite Manager Tool (1.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: About
my: အကြောင်း

en: Database configuration
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် (ဒေတာဘေ့စ်) အား တပ်ဆင်ခြင်း
