Multisite Manager Tool (1.0.3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Site name
hi: साइट नाम

en: Site
hi: साइट

en: Clear cache
hi: कैश को साफ़ करें

en: Site configuration
hi: साईट विन्यास

en: About
hi: के बारे में

en: Database configuration
hi: डॉटाबेस विन्यास
