Multisite Manager Tool (1.0.3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: Save
jv: Simpen

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Clear cache
jv: Resikānā telih

en: About
jv: Ngenani

en: Database configuration
jv: Konfigurasi database

en: Caches cleared.
jv: Telihé uwis diresiki.
