Multisite Manager Tool (1.0.6) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Save
th: บันทึก

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Clear cache
th: ล้างแคช

en: Site configuration
th: ตั้งค่าเว็บไซต์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Database configuration
th: องค์ประกอบฐานข้อมูล

en: Caches cleared.
th: ล้างแคชแล้ว
