Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Body
id: Isi

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Submit
id: Kirim

en: Type
id: Jenis

en: On
id: Pada

en: Image
id: Gambar

en: Book
id: Buku

en: Save
id: Simpan

en: Off
id: Matikan

en: Price
id: Harga
