Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Submit
kk: Жіберу

en: Type
kk: Тип

en: Image
kk: Сурет

en: Book
kk: Кітап

en: Save
kk: Сақтау
