Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Book
kn: ಪುಸ್ತಕ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌
