Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Type
ml: തരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Book
ml: പുസ്തകം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
