Multistep Form Framework (2.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: Submit
am: አስገባ

en: Type
am: ዓይነት

en: Save
am: አስቀምጥ
