Multistep Form Framework (2.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Submit
be: Захаваць

en: Type
be: Тып

en: On
be: На

en: Image
be: Малюнак

en: Book
be: Падшыўка

en: Save
be: Захаваць
