Multistep Form Framework (2.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Type
bn: টাইপ

en: Image
bn: ছবি

en: Book
bn: বই

en: Save
bn: সংরক্ষণ
