Multistep Form Framework (2.0.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Type
bo: རིགས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Image
bo: པར་རིས

en: Book
bo: དེབ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Price
bo: རིན་གོང་།
