Multistep Form Framework (2.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Submit
ca: Envia

en: Type
ca: Tipus

en: On
ca: Actiu

en: Image
ca: Imatge

en: Book
ca: Llibre

en: Save
ca: Desa

en: Off
ca: Inactiu

en: Price
ca: Preu
