Multistep Form Framework (2.0.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Type
cy: Math

en: On
cy: Ymlaen

en: Image
cy: Delwedd

en: Book
cy: Llyfr

en: Save
cy: Cadw

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Price
cy: Pris
