Multistep Form Framework (2.0.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Type
el: Τύπος

en: On
el: Ανοικτό

en: Image
el: Εικόνα

en: Book
el: Βιβλίο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Off
el: Κλειστό

en: Price
el: Tιμή
