Multistep Form Framework (2.0.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Type
eo: Tipo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Image
eo: Bildo

en: Book
eo: Libro

en: Save
eo: Konservu

en: Off
eo: Malŝaltita
