Multistep Form Framework (2.0.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Submit
et: Sisesta

en: Type
et: Liik

en: On
et: Sees

en: Image
et: Pilt

en: Book
et: Raamat

en: Save
et: Salvesta

en: Off
et: Väljas

en: Price
et: Hind
