Multistep Form Framework (2.0.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Submit
gl: Enviar

en: Type
gl: Tipo

en: On
gl: Activo

en: Image
gl: Imaxe

en: Book
gl: Libro

en: Save
gl: Gardar

en: Off
gl: Desactivado

en: Price
gl: Prezo
