Multistep Form Framework (2.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Submit
hi: जमा करें

en: Type
hi: प्रकार

en: On
hi: चालू

en: Image
hi: चित्र

en: Book
hi: बुक

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Off
hi: बंद
