Multistep Form Framework (2.0.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Submit
hr: Pošalji

en: Type
hr: Vrsta

en: On
hr: Uključi

en: Image
hr: Slika

en: Book
hr: Knjiga

en: Save
hr: Spremi

en: Price
hr: Cijena
