Multistep Form Framework (2.0.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Submit
hu: Beküldés

en: Type
hu: Típus

en: On
hu: Be

en: Image
hu: Kép

en: Book
hu: Könyv

en: Save
hu: Mentés

en: Off
hu: Ki

en: Price
hu: Ár
