Multistep Form Framework (2.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Submit
jv: Kirim

en: Type
jv: Tipe

en: Image
jv: Gambar

en: Book
jv: Buku

en: Save
jv: Simpen
