Multistep Form Framework (2.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Body
km: តួ

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​
