Multistep Form Framework (2.0.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Type
mr: प्रकार

en: On
mr: वर

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Book
mr: पुस्तक

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Off
mr: बंद

en: Price
mr: किंमत
