Multistep Form Framework (2.0.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Book
my: စာအုပ်

en: Save
my: သိမ်းပါ
