Multistep Form Framework (2.0.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Submit
nn: Legg inn

en: On
nn: På

en: Image
nn: Bilete

en: Book
nn: Bok

en: Save
nn: Lagre

en: Off
nn: Av

en: Price
nn: Pris
