Multistep Form Framework (2.0.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Type
os: Тип

en: Image
os: Сурæт

en: Book
os: Чиныг

en: Save
os: Ныффысс
