Multistep Form Framework (2.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Image
ps: انځور

en: Book
ps: کتاب
