Multistep Form Framework (2.0.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Submit
ro: Trimite

en: Type
ro: Tip

en: On
ro: Pornit

en: Image
ro: Imagine

en: Book
ro: Carte

en: Save
ro: Salvare

en: Off
ro: Oprit

en: Price
ro: Preţ
