Multistep Form Framework (2.0.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Submit
ru: Отправить

en: Type
ru: Тип

en: On
ru: Вкл

en: Image
ru: Изображение

en: Book
ru: Книга

en: Save
ru: Сохранить

en: Off
ru: Выкл

en: Price
ru: Цена

en: Fantasy
ru: Фантазийный
