Multistep Form Framework (2.0.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Image
si: රූපය
