Multistep Form Framework (2.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Submit
sl: Pošlji

en: Type
sl: Tip

en: Image
sl: Slika

en: Book
sl: Knjiga

en: Save
sl: Shrani

en: Price
sl: Cena
