Multistep Form Framework (2.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Submit
sq: Dërgo

en: Type
sq: Lloji

en: Book
sq: Libri

en: Save
sq: Ruaj
