Multistep Form Framework (2.0.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Submit
tr: Gönder

en: Type
tr: Tip

en: On
tr: Açık

en: Image
tr: Resim

en: Book
tr: Kitap

en: Save
tr: Kaydet

en: Off
tr: Kapalı

en: Price
tr: Fiyat
