Multistep Form Framework (2.0.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Body
ur: متن

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Type
ur: قِسم

en: On
ur: آن

en: Image
ur: تصویر

en: Book
ur: کتاب

en: Save
ur: محفوظ کریں
