Multistep Form Framework (2.0.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Type
vi: Kiểu

en: On
vi: Bật

en: Image
vi: Ảnh

en: Save
vi: Lưu

en: Off
vi: Tắt

en: Price
vi: Giá
