Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Next
bg: Още

en: Submit
bg: Запис

en: Back
bg: Назад

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Other
bg: Други
