Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Custom
cy: Addasu

en: Phone
cy: ffôn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Other
cy: Arall

en: City
cy: Tref

en: Phone number
cy: Rhif ffôn
