Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: Male
kn: ಮಲೆ

en: Birthday
kn: ಹುಟ್ಟಿದದಿನ

en: Return
kn: ಹಿಂದಿರುಗು

en: About
kn: ಕುರಿತು
