Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Submit
nl: Indienen

en: Back
nl: Terug

en: Custom
nl: Aangepast

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: Other
nl: Andere

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Gender
nl: Geslacht

en: Male
nl: Man

en: Female
nl: Vrouw

en: Birthday
nl: Geboortedatum

en: Return
nl: Terugkeren

en: About
nl: Over

en: Date of birth
nl: Geboortedatum
