Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Submit
az: Təqdim

en: Back
az: Geri

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Other
az: Digər

en: About
az: Haqqında
