Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Next
da: Næste

en: Submit
da: Indsend

en: Back
da: Tilbage

en: Custom
da: Tilpasset

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: Other
da: Anden

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Gender
da: Køn

en: Male
da: Mand

en: Female
da: Kvinde

en: Birthday
da: Fødselsdato

en: About
da: Om

en: Date of birth
da: Fødsesdato
