Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Submit
id: Kirim

en: Back
id: Kembali

en: Custom
id: Tersuai

en: Phone
id: Telepon

en: Address
id: Alamat

en: Other
id: Lainnya

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: City
id: Kota

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: About
id: Tentang
