Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Submit
ro: Trimite

en: Back
ro: Înapoi

en: Custom
ro: Personalizat

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Other
ro: Altele

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Birthday
ro: Data nașterii

en: About
ro: Despre
