Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Submit
ru: Отправить

en: Back
ru: Назад

en: Custom
ru: Собственная

en: Phone
ru: Телефон

en: Address
ru: Адрес

en: Other
ru: Другое

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Gender
ru: Пол

en: Male
ru: Мужской

en: Female
ru: Женский

en: Birthday
ru: День рождения

en: Return
ru: Возврат

en: About
ru: Информация
