MultiValueField (2.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Field
be: Поле

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: General
be: Агульны

en: Index
be: Каталог

en: Display type
be: Тып паказу

en: Number of fields
be: Нумар поля

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
be: Гэта поле захоўвае ідэнтыфікатар файла выявы ў выглядзе цэлалікавага значэння.

en: Entity display
be: Паказ cутнасці
