MultiValueField (2.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Field
he: שדה

en: General
he: כללי

en: Index
he: אינדקס

en: Field Type
he: סוג שדה

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Entity display
he: תצוגת ישות
