MultiValueField (2.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು
